16 Haziran 2019, 19:46:41

Haberler:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Reklamlar

4.5 G Fiyatları Belli Oldu!

Başlatan G€RM@NBOYS, 27 Mart 2016, 16:26:03

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[font='PT Sans', sans-serif]4.5 G Fiyatları Belli Oldu!

1 Nisan tarihinde hayatımıza girecek olan 4.5G teknolojisi için, operatörlerden fiyat bilgisi gelmeye başladı. Türk Telekom'un 4.5G fiyatları belli oldu!

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

4.5 G teknolojisinin sunacağı yüksek hızlardan ziyade ülkemizde kotalar ve fiyatlarda yapılacak olan güncellemeler merak ediliyor. Birçok kullanıcı şuan verilen 4 GB gibi kotalı internetlerin devam etmesi durumunda, 4.5 G teknolojisinin pek faydalı olmayacağını düşünüyor.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapTürk Telekom Ailece 15 GB Tarifesi 

Ailece 15 GB Tarifesi altında kullanıcılara 5000 dakika her yöne ve grup içisınırsız konuşma imkanı sunulurken, 5 kişiye kadar paylaşabileceğiniz 15 GB internet paketi yer alıyor.

[img=580x193]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img]

Ayrıca her yöne sınırsız mesajlaşma imkanı da, Türk Telekom'un Ailece 15 GB Tarifesi ile kullanıcılara sunduğu imkanlar arasında yer alıyor.

Türk Telekom bu tarife için kullanıcılardan aylık 89 TL ücret talep ediyor.

5000 dakika görüşme, 15 GB internet ve sınırsız mesajlaşmayı göz önüne aldığımızda, fiyat konusunda iyileştirmeye gidilmiş. Bu tarife sonrası diğer operatörler arasında rekabet başlayacağı için, daha uygun fiyatlara çok daha yüksek paketler görmemiz mümkün olacaktır.
Mesajı Paylaş


Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Sitemizde Gold ve VİP Üye olarak ayrıcalıklı olabilirsiniz!
  • Gösterim 855 
  • Teknoloji Haberleri
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter