Reklamlar

Yetkili Alımları Başlamıştır !

Başlatan saban19, 10 Ağustos 2015, 17:37:37

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10 Ağustos 2015, 17:37:37 Son düzenlenme: 14 Nisan 2016, 16:36:53 Germ@nboyS
Forumumuz yönetimine yardımcı olabilecek deneyimli veya yetenekli arkadaşlarımıza yetki vermeyi düşünüyoruz. Peki bu yetkiler ve görevleri ne olacak?


1) Süper Moderatör ( )
Her bölümü düzenleme (konu silme ,kilitleme ) ve BAN yetkileri bulunur, mod'ların bir üst makamıdır. Bu yönüyle adminlere de yardımcı olurlar. Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan Forum Yöneticilerine Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz.


2) Moderatör ()
Sadece sorumlu olduğu bölümlerde düzenleme yapma yetkisine sahip yöneticilerdir.Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan yöneticilere Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

3) Tekniker ()
Tüm bölümlerde sorumludur ve süper moderatörün tüm yetkilerine sahiptir. Sitenin teknik işleriyle uğraşır.Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan yöneticilere Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

4) Programcı ()
Tekniker ile aynı yetkiye sahiptir. Sitenin yazılımı ile ilgilenir.Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan yöneticilere Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

5) Grafiker ()
Tekniker ve programcı ile aynı yetkiye sahiptir. Sitenin görsel tasarımı ile ilgilenir. Forumda gördüğünüz aksaklıkları ve şikayetlerinizi on -line yani o anda forumda bağlı olan yöneticilere Özel Mesaj yolu ile iletebilirsiniz.

6) Co-Admin  ()

Super moderator ve moderator'lerden sorumludur.İstatistik ve forumun bakımı ile Ilgilenir.Super moderator'leri yönlendirir ve her konuya istediği şekilde ve gerektiği yerde müdahale edebilme hakkına sahiptir.

7) Webmaster ()
Yetki bakımından tekniker, programcı, süper moderatör ve grafiker ile eşdeğerdir. Görevi forumun seo işleriyle ilgilenmek ve sitenin optimizasyonunu sağlamaktır.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter