Gelişmiş Arama

Reklamlar

Samsung Galaxy s3-s4-s5-alpha-vs.Yedekleme

Başlatan Emir, 26 Kasım 2015, 16:08:24

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26 Kasım 2015, 16:08:24 Son düzenlenme: 26 Kasım 2015, 16:08:43 Emir
Samsung Galaxy serisi telefonunuzu verilerinizin güvenliği için ara ara yedeklemeniz gerekebilir. Verilerinizi nasıl yedekleyebileceğinizi öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Merhaba, Samsung'un en beğenilen akıllı cihazlarını içeren 'Galaxy' serisinde yedekleme yapmanın basit bir yolu var: Kies.

Kies, Samsung'un akıllı cihazları için geliştirdiği bilgisayar uygulamasıdır ve yedek alma ya da yedek geri yükleme işlemlerini kolayca yapabilmemizi sağlar.

Şimdi gelin, nasıl yedek alabileceğimize bakalım:

Bilgisayarınızda kurulu olan Kies'i açın. Eğer kurulu değilse, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap adresinden yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza, 'Samsung Galaxy' serisinden olan akıllı cihazınızı USB kablosuyla bağlayın. Cihazınız, sol tarafta görülecektir.

Cihazınızın isminin üzerine gelin ve sağ tıklayarak 'Yedekle'ye basın. Çıkan seçeneklerin tümünü işaretlediğinizde, cihaz hafızasındaki mesajlarınız, arama kayıtlarınız ve telefon rehberiniz gibi tüm bilgileriniz yedeklenmiş olacaktır.

Ayrıca cihazınıza daha önceden yüklediğiniz uygulamalarınızı, Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap adresine Google hesabınızla giriş yaparak listeleyebilir, dilediğiniz uygulamaları telefonunuza yeniden yükleyebilirsiniz.

Telefonunuzu ara sıra yedeklemek iyi fikir!

Video anlatım:Linkback: Samsung Galaxy s3-s4-s5-alpha-vs.Yedekleme Mesajı Paylaş


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 909 
  • Samsung İpuçları & Püf Noktaları
  • 0 Yanıt

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter