Çözüldü Redmi Note 10S-After Format Imeı Null Fix And İmei̇ Repai̇r Free

Bağlanabildim bypassta tamam ama manuel formatta starta bastığımda kırmızı download yüzde yüz olunca aşağıda spflashtool uyarı vermeden kapanıyor.

Şu programı yükleyin Yeniden başlatın Bilgisayarınızı tekrar deneyiniz !

Şu programı yükleyin Yeniden başlatın Bilgisayarınızı tekrar deneyiniz !

yok hocam onlarıda yükledim. bir haftadır arıyorum ama çözüm bulamadım. telefondaki bir yetkiyle alakalı olabilir. download yüzde yüz olduktan sonra program kapanıyor.

yok hocam onlarıda yükledim. bir haftadır arıyorum ama çözüm bulamadım. telefondaki bir yetkiyle alakalı olabilir. download yüzde yüz olduktan sonra program kapanıyor.
bayimisiniz yoksa normal kullanıcımı ?? elinide tool box varmı ??

normal kullanıcıyım, toolbox yok elimde, olmayacak herhalde kilidini açıp oyle deneyecegim herhalde

normal kullanıcıyım, toolbox yok elimde, olmayacak herhalde kilidini açıp oyle deneyecegim herhalde
isterseniz müsait zaman uzaktan bağlantı ile bakabilirim yada tarafıma kargolayın duzeltıp geri gönderebiliriz!

Redmi note 10s formattan sonra şebeke çekmiyor. Vip üyelik alıp bu dosyaları indirirsem sorunu düzeltebilirmiyim. Note 10s Modem dosyası olmazsa bu dosyaları indirip yapmayı denesemde olmama ihtimali varmıdır?

Redmi note 10s formattan sonra şebeke çekmiyor. Vip üyelik alıp bu dosyaları indirirsem sorunu düzeltebilirmiyim. Note 10s Modem dosyası olmazsa bu dosyaları indirip yapmayı denesemde olmama ihtimali varmıdır?
eve vip üyeler için gerekli dosya mevcut.

teşekkürler

Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Geri
Üst Alt